Karrier – Triad Homes
EnglishHungarian

Karrier

Munkahelyén hosszú távra tervez és emellett szakmailag is tovább fejlődne?

Úgy érzi, hogy rendelkezik kellő szakmai tapasztalattal lakóingatlanok építésében és szeretné tudását ebben gyarapítani?

Amennyiben igen, ezt a pozíciót Önnek ajánljuk!

TRIAD Homes részben külföldi tulajdonú ingatlanberuházó és fejlesztő cég folyamatosan bővülő budapesti csapatába keres szakmailag rátermett és munkájában precíz munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszaki előkészítő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

  • építőipari anyagok minőségének széleskörű ismerete
  • kiviteli tervek értelmezése, költségvetések ellenőrzése, mennyiségek ellenőrzése, ártükör készítése
  • tételes ajánlatkészítés kivitelei tervek vagy helyszíni felmérés alapján műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása
  • havi elszámolások, felmérések összeállítása
  • kalkulációk készítése
  • széleskörű ismeret, jó kapcsolatrendszer kiépítése a magyar építőipari piac anyagbeszállítóival
  • anyagbeszerzés és felhasználás folyamatos koordinálása
  • vállalkozók és beszállítók versenyeztetése
  • alvállalkozókkal, munkaerőközvetítőkkel kapcsolatépítés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • szakirányú min. középfokú végzettség
  • költségvetés-készítő programok ismerete
  • MS Office programok ismerete
  • építőanyagok, hagyományos és modern építési technológiák ismerete
  • önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
  • kreatív és eredmény centrikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • terhelhetőség, rugalmasság, precizitás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves munkatapasztalat
  • felsőfokú építőipari végzettség(építőmérnök)
  • Autocad/Archicad ismeret
  • angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • elismerő, korrekt, támogató csapat és színvonalas munkakörnyezet
  • stabil, innovatív vállalkozás, hosszú távú perspektíva

FELKELTETTÜK ÉRDEKLŐDÉSÉT?

    Összehasonlítás